Філатов: Коли до нас приїжджав Порошенко, у нього було дві-три машини, ми за ним бовталися в автобусі. А зараз у кортежі 50 машин із мигалками

Філатов не сумнівається, що випередить на мерських виборах будь-якого кандидата від "Слуги народу"

Жителі Дніпра бачать, що представники "Слуги народу", які прийшли до влади у країні, такі самі, як і люди старої влади, тільки ще гірші. Таку думку в інтерв’ю "РБК-Україна", яке опублікували 3 серпня, висловив дніпровський міський голова Борис Філатов.

Об этом сообщает Преступная Россия

За його словами, кортежі, у яких їздять нинішні керівники, п’ятому президенту Петрові Порошенку "навіть не снилися".

"Я це точно знаю. Коли до нас у місто приїжджав Порошенко, у нього було дві-три машини, навіть ми за ним бовталися в автобусі по дорозі. А зараз у кортежі 50 машин із мигалками", – заявив Філатов.

Він стверджує, що протягом останніх місяців рейтинг "Слуги народу" у Дніпрі катастрофічно впав, тому ніхто досі не знає імені кандидата в мери міста від партії влади.

"Ми міряли всіх, я перемагаю будь-якого кандидата від "Слуги народу" з розривом у три рази. Більш того, за останніми тенденціями шанси вийти у другий тур з’явилися, зокрема, у моїх давніх завзятих опонентів – Олександра Вілкула та Загіда Краснова. Бо якщо вони піднажмуть, то, може, я зайду у другий тур не зі "слугою народу", а з кимось із них. Це те, про що не можна було подумати навіть місяць тому", – сказав мер.

Вибори до місцевих органів влади в Україні заплановано на 25 жовтня.

На виборах до Верховної Ради 2019 року висуванці "Слуги народу" здобули перемогу в 16 із 17 мажоритарних округів Дніпропетровської області.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/filatov-koli-do-nas-prijizhdzhav-poroshenko-u-nogo-bulo-dvi-tri-mashini-mi-za-nim-bovtalisja-v-avtobusi-a-zaraz-v-kortezhi-50-mashin-z-migalkami-1512125.html”