У резиденції Трампа затримали трьох підлітків зі зброєю

Поліція Флориди патрулює резиденцію Мар-а-Лаго президента Трампа

Троє 15-річних підлітків зі зброєю проникли в резиденцію американського лідера Дональда Трампа Мар-а-Лаго у Флориді. Вони припаркували автомобіль за три кілометри від неї, а після того, як їх помітив один із правоохоронців, вирішили сховатися на території резиденції. Для пошуку й затримання порушників поліція використала вертоліт і собак, повідомило Associated Press.

Об этом сообщает РуссианГейт

Затримали підлітків незабаром після того, як вони проникли на територію Мар-а-Лаго, перебравшись через паркан.

У покинутому порушниками рюкзаку поліцейські виявили мініавтомат АК-47 із повним магазином набоїв – затримані заявили, що знайшли його. Також підлітки сказали, що не знали, що перебувають у резиденції президента, а просто хотіли сховатися.

У поліції Палм-Біч зазначили: юним порушникам дуже пощастило, що нікого із членів сім’ї президента в резиденції не було, інакше підлітків могли б застрелити спецагенти.

Зараз підлітків утримують в ізоляторі для неповнолітніх. Прокуратура вирішує, чи висувати їм обвинувачення в незаконному володінні вогнепальною зброєю, зламі та опорі арешту як дорослим.

30 березня 2019 року поліція Флориди затримали громадянку Китаю, яка обманом намагалася потрапити в Мар-а-Лаго. Під час огляду в неї виявили два паспорти КНР, чотири мобільні телефони, ноутбук і флеш-накопичувач зі шкідливим програмним забезпеченням.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/u-rezidentsiji-trampa-zatrimali-troh-pidlitkiv-zi-zbrojeju-1512542.html”