У «Слузі народу» визнали брак голосів у Верховній Раді

ФОТО: Слуга народу


Сформована у фракції “Слуга народу” форма управління не працює і президентській політсилі потрібне перезавантаження для подальшого результативного голосування по важливих законопроектах у Верховній Раді.

Об этом сообщает Сергей Доренко


Про це після засідання фракції журналістам заявив депутат Олександр Качура передає “Інтерфакс-Україна”.


“Я вважаю, що потрібно боротися не з наслідками цих проблем (розбіжностями й конфліктами між депутатами і обласними штабами в партії – ред.), а з причинами. Тому що потрібно ходити не в депутатську групу “Довіра” по підтримку та голоси, а потрібно ходити до своїх депутатів і в них отримувати довіру», – заявив депутат.
За його словами, управлінська форма, яка є на сьогодні в фракції СН, вже не працює.


«Якщо так далі піде – це значить, що у нас фракція просто не голосуватиме за необхідні рішення і не ухвалюватиме необхідні законопроекти. Нам потрібні заступники голови фракції, які користуються повагою депутатів, якими вони управляють, потрібна налагоджена комунікація, позиція кожного народного депутата з того чи іншого законопроєкту, і тільки тоді ми можемо виходити на злагоджену позицію, і ви знову будете бачити на табло 226, 230, 240 і навіть 250 голосів від однієї депутатської фракції “Слуга народу”, – заявив Качура.


Раніше ІНФОРМАТОР писав, що Тищенко став членом нової парламентської законодавчої групи з Донбасу.


Джерело статті: “https://informator.press/u-sluzi-narodu-vyznaly-brak-holosiv-u-verkhovniy-radi/”