"Слуги народу" кажуть, що не агітували у КНУ і хочуть зробити дворик універу доступним для всіх

Політична партія "Слуга народу", яка напередодні влаштувала захід у дворі Київського національного університету, запевняє, що агітацією не займалася і хоче зробити внутрішній дворик червоного корпусу ВНЗ доступним для всіх.

Об этом сообщает DEDAL


Джерело: пресслужба "Слуги народу"

Дослівно: "Про "зелений корпус" КНУ імені Шевченка. Жарт – дотепний, але звинувачення в порушеннях – безпідставне.

Захід відбувся на частині відкритої території вишу вихідного дня, коли не здійснюється освітній процес, за відсутності викладачів і студентів. При цьому не використовувались жодні аудиторії або будівлі закладу освіти, його працівники не залучались до організації, а сцену було демонтовано і прибрано в неділю.

До речі, ми вважаємо, що внутрішній дворик Червоного корпусу КНУ має бути публічно доступним, оскільки є частиною історії та культури Києва. Тому "Слуга Народу" виступить з ініціативою, щоб ворота дворику були відчинені для всіх охочих принаймні у денний час".
Деталі: "Слуга народу" запевняє, що захід у КНУ провели із дотриманням законодавства.
Так, у дворі Червоного корпусу університету "Слуги народу" розповідали про своє бачення розвитку Києва та презентували команду.
Також у партії заявили, що "будь-яка агітація не могла здійснюватися, оскільки згідно з положеннями Виборчого кодексу вона може з’явитися лише після появи відповідних суб’єктів виборчого процесу".
"Слуга народу" додала, що місцева організація партії стає суб’єктом після висування, а цей процес, запевняють в "СН", наразі триває.
У пропрезидентській партії також заявили, що політичні опоненти "СН" не раз проводили свої заходи на території вишів – на умовах оренди приміщень і без агітації студентів.


Українська правда

Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=politics/75846-andquotslugi-naroduandquot-kazhut-scho-ne-agituvali-u-knu-i-khochut-zrobiti-dvorik-univeru-dostupnim.html”