Майя Санду: Україні може знадобитися наш досвід у Придністров’ї

Обраний президент Молдови Майя Санду запропонувала Україні врахувати досвід Молдови в Придністров’ї в розв’язанні конфлікту на Донбасі.

Об этом сообщает Политика 2.0

Про це вона розповіла в інтерв’ю “Європейської правді”.

Loading...

“Ми визнали, що Придністров’я є частиною переговорного формату, ми дали тамтешньому бізнесу той же торговельний режим, який мають наші виробники – зокрема, право вільного експорту в ЄС за Угодою про асоціацію. Ми підписали понад 300 документів про вирішення конфлікту тощо” , – розповіла вона.

Молдова, нагадаємо, веде діалог з невизнаним Тирасполем, а Росію вважає “посередником”.

Популярні новини зараз
 • До 37 градусів морозу: синоптики налякали прогнозом погоди на грудень
 • Останні слова були адресовані дружині: з’явилися нові подробиці вбивства молодого бійця ЗСУ на Донбасі
 • Молоді та спортивні люди все частіше стають жертвами COVID-19: лікар
 • “Але незважаючи на всі ці кроки, поки ми нікуди не прийшли. І цей наш досвід можна буде корисно врахувати в діях щодо Донбасу”, – пояснила Санду.

  Як повідомлялося раніше, після обрання Санду можна розраховувати на зміни у відносинах України і Молдови. Як відомо, Ігор Додон був один з найбільш проросійських політиків на пострадянському просторі. Відзначимо, Ігор Додон і Майя Санду вже виходили разом до другого туру президентських виборів в 2016 році. Тоді Додон переміг Санду з перевагою менш 5%. З червня по листопад 2019 Санду працювала прем’єр-міністром, поки Додон не змусив її піти з посади – після того, як вона безрезультатно пручалася його зусиллям щодо встановлення контролю над Генеральною прокуратурою.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/11/20/majya-sandu-ukrayini-mozhe-znadobytysya-nash-dosvid-u-prydnistrov-yi/”