Menu

У Повітряних силах оцінили загрозу від нової "елітної" ударної авіагрупи "Шторм", яку формує Росія

Читать на русском

У Повітряних силах оцінили загрозу від нової

У Повітряних силах оцінили загрозу від нової "елітної" ударної авіагрупи "Шторм", яку формує Росія

У Росії взялися за створення нової елітної ударної авіаційної групи "Шторм". Однак, зважаючи на те, що літатиме вона на тій же самій техніці, яку РФ використовувала у війні проти України досі, нова ударна авіагрупа нічого не змінить на лінії фронту.

Задум росіян можна спробувати пояснити хіба пропагандистською метою. Таку думку висловив речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

На думку представника ПС ЗСУ, створення нової ударної авіагрупи ніяк не вплине на ситуацію на фронті. Адже росіяни літатимуть на тій техніці, яка й нині задіяна у війні проти України.

"Щодня, щодоби фактично "висять" в повітрі по 20-30 їхніх літаків. Я не розумію, для чого їм це. Можливо, в медійному плані", – зауважив Ігнат.

Він припустив, що однією з цілей створення "Шторму" може бути зведення всіх рівнів штабів у єдиний центр задля підвищення оперативності планування операцій. Або й взагалі, всі ці рухи не що інше, як черговий пропагандистський хід.

"Можна робити тільки різні припущення. Я думаю, мабуть, це більше задля пропаганди, щоб щось довести своїм людям", – сказав речник ПС ЗСУ.

Водночас Ігнат констатував, що незалежно від назви росіяни послуговуватимуться тією самою технікою і тією самою тактикою, що й раніше.

"Ну а як можна спланувати по-іншому повітряну атаку/напад? Як групу не називай, то що з неї.... Однаково техніка та сама залишається", – впевнений речник Повітряних сил ЗСУ.