Menu

"Щодня стаємо ще сильнішими": Зеленський на зустрічі з міністром оборони Швеції обговорив зброю для ЗСУ та надання винищувачів

Читать на русском

"Щодня стаємо ще сильнішими": Зеленський на зустрічі з міністром оборони Швеції обговорив зброю для ЗСУ та надання винищувачів

Глава держави Володимир Зеленський 25 травня провів переговори з міністром оборони Швеції Полом Йонсоном. Політики обговорили роботу авіаційної коаліції, яка спрямована на постачання України американськими винищувачами F-16.

Про це повідомив сам президент на своєму Telegram-каналі. Також шведський чиновник запевнив, що його уряд розглядає перспективу передачі озброєння для армії ЗСУ (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

"Важливі, першочергові питання: авіаційна коаліція, ситуація на передовій, необхідна зброя, формула миру, євроатлантична інтеграція України, підтримка Швеції. Щодня стаємо ще сильнішими", – коротко озвучив Зеленський результати переговорів.

Згодом президент повідомив, що під час зустрічі з Йонсоном обговорив можливість участі Швеції в авіаційній коаліції та започаткування окремої програми тренування українських пілотів на сучасних літаках західного виробництва.

"Дякую за рішення Швеції долучитися до міжнародної танкової коаліції на підтримку України й передати 10 танків "Леопард-2" та за лідерство у формуванні "коаліції БМП CV-90"", – зазначив Зеленський.

Також він висловив удячність усьому шведському суспільству за підтримку нашої країни протягом усієї повномасштабної війни.

"За підтримку як на полі бою, так і дуже важливу фінансову та гуманітарну допомогу", – уточнив глава Української держави.